İŞ YERİ AÇMA TEKNİK RAPOR

İş Yeri Açma Teknik Raporu

İş yeri açma teknik rapor konusunda firmamız yıllardır hizmet vermektedir ve tecrübe kazanmıştır. Şimdiye kadar pek çok ev, okul, dershane, diş polikliniği hastane gibi yerlere rapor hazırladık ve müşterilerimize teslim ettik.

Peki iş yeri açma teknik rapor nedir, sizlere kısaca bahsedelim. İş yeri açmak istediğiniz zaman veya hali hazırda bir iş yeriniz var ise gerekli teknik şartlara uygunluğunu ölçmek için yapılan deprem testidir. Bu kriterler tabiki genel olarak binanın sağlamlığıyla ilgilidir. Belediye, bakanlık, ruhsat birimleri, kurumsal firmaların genel müdürlükleri gibi kurumlar bu raporu talep edebilmektedir.

Deprem testi yaptırmak özellikle de Türkiye gibi fay hatları üzerinde yer alan bir ülkede yaşıyorsak çok önemlidir, aynı zamanda da herkesin bilinçli olması gereken bir konudur. iş yeri açma teknik rapor hazırladığımızda her şeyi detaylı şekilde inceliyoruz, bu konuda içiniz rahat olsun, daha sonradan olumsuz bir durumla karşılaşma olanağınız yoktur. Vereceğimiz rapor ilgili mühendis ve yapı denetim firması imzalıdır ve her kurumda geçerlilik gösterir.

Yapıdan alınan karot testleri, sıyırmalar, donatı okumaları, gerek duyulursa zemin etüdü ve daha birçok testin sonucunu içinde barındıran iş yeri açma teknik rapor, binanız sağlam ve risksiz olduğu takdirde herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Diyelim ki rapor sonucunda yapınızın riskli olduğu ve olası bir deprem olmasına karşı hasarlı olduğu durumda hemen güçlendirme çalışmalarına başlanabilir.

KAROT TEST LABORATUVARI HER DAİM YANINIZDA

Bizimle çalıştığınız zaman her konuda kendinizi bir adım önde hissedeceksiniz. Çünkü sizlerin hayatını ve güvenliğini sizin kadar önemsiyoruz ve birlikte çalıştığımız süreçte bunu siz de çok iyi göreceksiniz.

Yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için iş yeri açma teknik rapor konusunda neler gerekir, risk olmazsa ne olur, risk olursa ne olur, hangi adımı izlersek size daha iyi bir hizmet sunarız, hangi güçlendirme projesi binanız için daha iyidir gibi pek çok konuda artık ustalaştık ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız.

Güler yüzlü, işinin ehli ekip arkadaşlarımız, yüksek teknolojik aletlerimiz ile işinizi hem zamanından çok daha önce bitirip sizlere zamandan tasarruf ettiriyoruz hem de Kılıç Yapı Mühendislik firmamıza iş yeri açma teknik rapor hazırlatarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi gösteriyoruz.

Bu işlemler saha çalışması laboratuvar çalışması ve raporun hazırlanması olarak üç aşamadan oluşmaktadır. Üç iş günü içerisinde işlemler bitmektedir.

 

kıbrıs gece hayatı
korsan taksi
korsan taksi
turkuaz korsan taksi
korsan taksi
korsan taksi
beylikdüzü korsan taksi
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?