DEPREM TESTİ

Deprem TestiDeprem testi bina ve yapıların kimliğini ortaya koyan ve hayati öneme sahip uygulamalardan biridir. Kılıç yapı firmamız deneyimli ve güler yüzlü kadrosu, teknolojik ekipmanları ile deprem testi yapmak için yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Apartmanınız, iş yerleriniz, fabrikalarınız ve her türlü binanızın için test yaptırabilirsiniz. Deprem tehlikesi yüksek olan bir ülkede yaşıyoruz ve önlemini almak bizim elimizde. Önceden tedbir alarak can ve mal güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Deprem raporu almak için, test yapan yerler diye arattığınızda sektörün öncüsü olduğumuz için bizimle karşılaşıyorsunuz ve profesyonel ekibimizle yanınıza geliyoruz. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra hazırladığımız deprem raporları sayesinde binanızın depreme dayanıklı olup olmadığını detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Anlamadığınız teknik bir şey olduğunda ekip arkadaşlarımız sizlere en titiz şekilde açıklayacaktır.

Deprem Testi İçin Güvenli Bir Kuruuş Tercih Edin !

Güvenilir ve kaliteli bir kuruluş. Lisans belgelerimiz zaten mevcut ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına yetkili bir servis olarak hizmet veriyoruz. Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını sizlere sunabiliriz.

Aklınızda deprem testi yaptırmak istiyorum ancak gerekli belgeler ne acaba diye bir soru oluşabilir. Riskli yapı tespitinize müraacat etmek için dilekçe ve güncel tapu durum belgesi gerekmektedir. Sonrasını hassas şekilde biz halledeceğiz.

Olası Bir Deprem Öncesi Önlem Şart !

İsterseniz ev sahibi olun isterseniz kiracı hiç fark etmez deprem testi yaptırmak ve güvenliğinizi sağlamak sizin için en iyi tedbirdir. Acaba bir deprem afetiyle karşılaşsak evimiz ne hale gelir, bize bir şey olur mu diye kuruntu yapmayın, sadece önleminizi alın ve rahat bir şekilde yaşamanızı sürdürmeye devam edin.

Yaşadığınız yerde sadece siz değil, aileniz, çocuklarınız, sevdikleriniz yaşamaktadır. Hepsinin güvenliğini sağlamak sadece bir telefon kadar uzağınızda.

Tespit yaptıktan sonra binanızın riskli olduğunu anlarsak bakanlığa bildiriyoruz ve bina deprem raporunuzu yolluyoruz. Riskli binanıza çeşitli güçlendirme çalışmaları yaparak onarabiliriz. Öncesinde yaptırdığınız deprem testi ve devamında yapılan güçlendirme çalışmaları her anlamda iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kılıç Yapı olarak yıllardır bu sektörde yüzlerce kişiye, aileye, kuruma hizmetlerimizi sunduk, deprem testi yaptırmaları konusunda bilinçlendirme çalışmaları yaptık ve hepsinin yanından da onları memnun bırakıp ayrıldık. Herkes aldığı hizmetten memnun oldu ve hepsinin can ve mal güvenliği sağlandı. Bizimle iletişime geçtiğiniz an sizin için de en iyisini yapacağız.

İlgili Bakanlık Web Sitesi

kıbrıs gece hayatı
korsan taksi
korsan taksi
turkuaz korsan taksi
korsan taksi
korsan taksi
beylikdüzü korsan taksi
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?