BİNA TEKNİK RAPOR

Teknik Rapor

Bina teknik rapor konusunda firmamız yıllardır hizmet vermektedir ve oldukça yetkilidir. Şimdiye kadar pek çok ev, okul, dershane, hastane gibi yerlere rapor hazırladık ve herkes çok memnun kaldı. Peki nedir bu rapor, sizlere kısaca bahsedelim. Binanızın veya herhangi bir mülkünüzün deprem testi de dahil olmak üzere diğer farklı kriterlere sahip olup olmadığının belirlendiği bir rapordur. Bu kriterler tabi ki genel olarak binanın sağlamlığıyla ilgilidir.
Deprem testi yaptırmak özellikle de Türkiye gibi fay hatları üzerinde yer alan bir ülkede yaşıyorsak çok önemlidir, aynı zamanda da herkesin bilinçli olması gereken bir konudur.

Bina teknik rapor hazırladığımızda her şeyi detaylı şekilde inceliyoruz, bu konuda içiniz rahat olsun, daha sonradan olumsuz bir durumla karşılaşma olanağınız yoktur.
Zemin etüdü testleri, karot testleri ve daha birçok testin sonucunu içinde barındıran bina teknik rapor, binanız sağlam ve risksiz olduğu takdirde herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.
Diyelim ki rapor sonucunda yapınızın riskli olduğu ve olası bir deprem olmasına karşı hasarlı olduğu durumda hemen güçlendirme çalışmalarına başlıyoruz, tabiki sizin izniniz dahilinde.

KAROT TEST LABORATUVARI HER DAİM YANINIZDA

Bizimle çalıştığınız zaman her konuda kendinizi bir adım önde hissedeceksiniz. Çünkü sizlerin hayatını ve güvenliğini sizin kadar önemsiyoruz ve birlikte çalıştığımız süreçte bunu siz de çok iyi göreceksiniz.
Yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için bina teknik rapor konusunda neler gerekir, risk olmazsa ne olur, risk olursa ne olur, hangi adımı izlersek size daha iyi bir hizmet sunarız, hangi güçlendirme projesi binanız için daha iyidir gibi pek çok konuda artık ustalaştık ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız.

Bizimle bir kez çalıştığınızda artık her taşındığınız yerde veya her yeni mülk sahibi olduğunuzda güvenliğiniz için bir an önce bize başvuracaksınız. Güler yüzlü, işinin ehli ekip arkadaşlarımız, yüksek teknolojik aletlerimiz ile işinizi hem zamanından çok daha önce bitirip sizlere zamandan tasarruf ettiriyoruz hem de Kılıç Yapı firmamıza bina teknik rapor hazırlatarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi gösteriyoruz.

 

kıbrıs gece hayatı
korsan taksi
korsan taksi
turkuaz korsan taksi
korsan taksi
korsan taksi
beylikdüzü korsan taksi
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?