BİNA GÜÇLENDİRME PROJESİ

Bina Güçlendirme ProjesiBina güçlendirme projesi başlangıç mutlu bir sonun başlangıcıdır. Bilinçli bir birey olarak deprem testi yaptırdınız ve binanız hasarlı çıktı. Uzmanlarımız bir bina güçlendirme projesi ihtiyacınız olduğunu söyledi diyelim. Peki nedir bu bina güçlendirme?

Binalarınızı yıkmak yerine onu eskisinden çok daha iyi hale getirme işlemidir. Genel olarak ev sahipleri binalarının yıkılmasını istememekte ve bu yolu tercih etmektedir. Buradaki asıl problem kat fazlalığı veya yapının küçülmesi halidir. Tabi bu işlemin uzman bir kadroyla ve gelişmiş ekipmanlarla yapılması büyük bir önem arz etmektedir. Kılıç Yapı Mühendislik firmamız ihtiyacınız olan tüm desteği sağlamak üzere hizmetinizdedir.

Bina güçlendirme projesi yapmak istiyorum ancak maliyet konusunda endişelerim var diyorsanız, tam olarak doğru adrestesiniz. Güçlendirme binanın durumuna ve daire sayısına göre değişkenlik göstermektedir ancak Kılıç Yapı Mühendislik size her konuda en uygun fiyat garantisini vermektedir. Böylelikle evlerinizde, iş yerlerinizde güvenle ve huzurla oturmanızı sağlamaktayız.

Özellikle eski usulde yapılmış binalarınızda yaptığımız işlem çok daha gereklidir. Alanında uzman ekibimiz, sizlere her türlü işlemi detaylı şekilde sunacak ve içinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

BİNA GÜÇLENDİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Bina güçlendirme projesi aşama aşama yapılmaktadır. Bunun için öncelikle alanında uzman bir ekiple anlaşmalısınız. Profesyonel ekibimiz, binanıza gelerek durumu analiz edecek ve gerekli verileri çıkartacaktır. Apartman için de riskli durum tespiti yapacağız. Her kattan alınan numuneler ve yapılan mühendislik incelemeleri neticesinde binanızın kimliği ortaya konmuş olacak ve bilgisayar ortamında analizi yapılacaktır. Programlar vasıtası ile yapay deprem oluşturulup yapının tepkimeleri ölçülmekte ve yaklaşık 200 sayfa rapor çıkmaktadır. Bu veriler ışığında güçlendirmenin nasıl , hangi yöntemle hangi katlarda yapılacağı ortaya çıkmış olacaktır.

Tüm bu işlemlerden sonra binanız için riskli diye karar verirsek güçlendirme işlemlerine hemen başlarız. Tabi sizin ve apartmandaki diğer kişilerin onayını aldıktan sonra işimizi yaparız.

Aynı zamanda güçlendirme yaptık ama acaba hala risk altında mıyız diye sorguluyor olabilirsiniz. Bina güçlendirme projesi, binanıza yeniden yıkılmış ve yapılmış gibi bir güç sağlamaktadır. Bu konuda içinizin rahat etmesini ve evinizde gönül rahatlığıyla yaşamaya devam etmeniz bizleri onurlandıracaktır.

İşlemimizi yaptıktan sonra, binanızın metrekaresinde veya odalarınızın boyutlarında da herhangi bir değişiklik olmayacağını da sizlere söyleyebiliriz.

Bina güçlendirme projesi kapsamında aynı boyutlarda kalan eviniz yıkılma yeniden yapılma durumunda küçülme yaşayabilir. Tabi hiçbir sorunla karşılaşmamanız için en önemli şey işinin ehli ve alanında uzman bir ekiple çalışmaktır. Kılıç Yapı Mühendislik firmamıza ulaştığınız andan itibaren tüm danışmanlık, mühendislik ve uygulamada sizinle beraber olacaktır.

kıbrıs gece hayatı
korsan taksi
korsan taksi
turkuaz korsan taksi
korsan taksi
korsan taksi
beylikdüzü korsan taksi
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?