Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ebis Yapı Karot Test Laboratuvarı Ltd. Şti faaliyetine 2008 başladı. Firmamız Türkiye geneli büyük işiler yapıp sektördekısa zamanda söz sahibi olmaya başlamış olup firmamız halkın güvenini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İlerleyen zamanlarda İstanbul merkezli çalışmalarımıza diğer illerimizde eklenerek bir çok kurumsal yapı ile birikte çalıştık bu süreçte müşteri ağımızı genişlettik. İşimizi binlerce kez tecrübe ettik. Karot Test Laboratuvarı Ltd. Şti güçlü teknik ekibi ve saha elemanlarıyla, Kentsel Dönüşüm, Yapı Müteahhitliği,

Deprem Risk Analizi, Bina Güçlendirme Projesi, Zemin Etütü, Statik Mimari Proje, Enerji Kimlik Belgesi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Deprem risk analizi, yaş beton numunesi alanlarında hizmet vermektedir. Karot Test Laboratuvarı Ltd. Şti farkıyla sevdiklerinizle beraber yaşayabileceğiniz yeni yaşam alanları oluşturmak için mücadelemiz devam etmektedir.

Günümüzde ana iş kalemi olarak deprem risk analizi yaparak siz değerli iş ortaklarımızın yaşam alanlarını depreme dayanıklılığını ölçmekteyiz. Yapmış olduğumuz deprem risk analizi sayesinde yüzlerce ailemizin daha mutlu ve daha güvenli yaşam alanına sahip olmasını en büyük kazancımız olarak görmekteyiz.

Sizde bakanlık onayalı laboratuvar ve lisanslı kuruluşumuz tarafından bina veya iş yerlerinizin deprem risk analizini, performans analizini en ucuz fiyat garantisi ile yaptırmak  için bizim ile iletişime geçiniz.

kıbrıs gece hayatı
korsan taksi
korsan taksi
turkuaz korsan taksi
korsan taksi
korsan taksi
beylikdüzü korsan taksi
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?